БРЗА И ЕФИКАСНА ИЗРАБОТКА

Ние ги вложуваме сите знаења и вештини во секој од нашите Веб проекти а со тоа целиот процес на изработка на веб страни оди брзо..

Повеќе
image01

РЕАЛИЗАЦИЈА НА ВАШАТА ИДЕЈА

Нарачајте изработка на веб страна, бидете во чекор со времето и технологиите и дајте му ново светло на вашиот бизнис.

Повеќе
image02

ЗОШТО ДА НЕ ИЗБЕРЕТЕ НАС?

Ние го даваме најдоброто од нас за да ги задоволиме потребите на нашите клиенти.

Повеќе
image03

ШТО НУДИМЕ?

Ова се услугите со кои ние можеме да бидеме полезни за вас. Доколку ве интересира нешто повеќе за некоја од долунабројаните слободно контактирајте со нас и ние ќе ви објасниме детално.

Модерен дизајн

Вашата стара веб страна можеме да ја редизајнираме и да ја освежиме нов со модерен дизајн кој ке даде ново светло на вашиот бизнис.

Oнлајн продавници

Продавајте ги вашите производи преку интернет и направете ги подостапни за клиентите од кога и да било..

Поддршка и одржување

Нудиме комплетно одржување на вашиот веб сајт, како и постојано апдејтување и одржување на безбедноста.

SEO оптимизација

SEO овозможува подобар ранг на вашата веб страна на главните интернет пребарувачи(Google, Yahoo, Bing) и поголема посетеност.

Динамични веб страни

Веб страна која што располага со систем за менаџирање(CMS) кој ви овозможува лесно и едноставно менаџирање на содржината .

Хостинг услуги

Ние ја конфигурираме и менаџираме WordPress инфраструктурата за достапноста и безбедноста на вашата веб страна.

Портфолио

Во прилог можете да погледнете дел од нашите досегашни Веб проекти.

project 1

Art Lexicon MK

КлиентArt Lexicon MK
ДатумМај 2020
ТехникаWordpress, Html5,CSS

Лексикон на странски сликари во Македонија во периодот помеѓу 1850-1950 година Оваа книга е плод на мојот обид за собирање на сите достапни информации за активностите на странските сликари, илустратори, графичари, скулптори и уметнички фотографи ...

project 0001

Elo.mk - Shop

КлиентElo.mk
ДатумОктомври 2022
ТехникаWordpress, Html5,CSS
Линкwww.elo.mk

ELO.MK располага со ексклузивна линија на стилски производи од органско потекло, вклучувајќи детска гардероба и аксесоари. Нашите производи се направени од материјали од природно потекло што овозможува кожата на вашето дете да дише и да е заштитена ...

project 0001

SPICEBERRY - WebShop

КлиентSPICEBERRY
Датум01.01.2023
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js

Spiceberry е основанo во 2021 година од Натали и Ивана. Инспирацијата за неговото создавање дојде од нашите лични патувања,уметноста, културата и уникатноста што се крие во секоја женa. Нашата цел е секогаш да се чувствувате инспирирано, посебно, уникатно, модерно и самоуверено, без разлика на пригодата ...

project 00002

Бонд МК - WebShop

КлиентБонд.мк
Датум01.11.2022
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js
Линкwww.bond.mk

Нашата компанија е основана во 1992 година. Оттогаш успеавме да се прошириме во и надвор од нашите граници и континуирано да доставуваме квалитет, количина и најдобри цени до нашите партнери. Со нашата голема палета на бои можеме да ја задоволиме секоја потреба на нашите партнери ...

project 00003

MSHOP - Web-Shop

КлиентMSHOP
Датум01.02.2023
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js
Линкwww.mshop.mk

Премиум храна за домашни миленици Од нивните денови како кученца и мачиња до годините како постари кучиња и мачки, нашата исхрана започнува со науката за разликите што можете да ги видите, почувствувате и да им верувате. ...

project 00004

Жито Маркети

КлиентЖИТО ДООЕЛ ВЕЛЕС
Датум01.06.2021
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js

Приказната започнува во далечната 1988год. кога семејството Ѓошевски скромно и домаќински го отвори својот прв маалски дуќан за трговија на мало во Велес. Од тогаш со знаење и упорност, со верба во себе и јасна визија сопствениците продолжија да отвораат и други објекти во Велес. Како расте и се развива Жито така се зголемуваа и предизвиците пред кои се исправува ...

project 00005

МОТОДОМИНИК

КлиентМОТОДОМИНИК ВЕЛЕС
Датум01.06.2022
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js

МОТОДОМИНИК -ГОЛЕМ ИЗБОР НА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА СКУТЕРИ И МОТОРЦИКЛИ ...

project 00006

Anamari Ohrid

КлиентAnamari Ohrid
Датум01.05.2023
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js

There are 4 location in complex Ana Mari – Apartments ,,Ana Mari” – VAL MARK Valentino apartments in the strict center of Ohrid – Villa in “Istok” settlement D.Kojnsko village – “VAL MARK Valentino” apartments in the strict center of old part of Ohrid ...

project 00007

MELITA7ART

КлиентMELITA7ART
Датум01.05.2023
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js

Мојата приказна Секој од нас, носи во себе…некаков талент и страст од одредена област… Мојата страст се цвеќињата, дизајнот и убавите бои… ...

project 00008

UNCONDITIONAL

КлиентUNCONDITIONAL
Датум01.01.2023
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js

Секое дете го заслужува најдоброто, а секоја мајка заслужува да ужива во нејзиното мајчинство. Се надевам ќе ви се допаднат производите, ќе уживате во користењето на истите заедно со Вашето најмило и Ви благодарам од срце на поддршката. Безусловната љубов кон своето дете е најчистата форма на љубов. ...

project 00009

UNCONDITIONAL

КлиентeShopping
Датум10.09.2021
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js

Добредојдовте во eShopping.mk, место каде што конечно Ви е достапно сè што ви е треба. Создадовме единствена платформа каде што ќе најдете сè, и сето тоа на само еден клик од Вашиот дом доставено во време кое Вие ќе го одберете ...

project 00010

WOODMAK

КлиентWOODMAK
Датум01.05.2023
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js

Вашиот идеален избор за уникатни парчиња мебел за дома или за работното место. Модерните дизајни изботени со најсофистицираната технологија се резултат на потребите на македонскиот пазар за најквалитетен самосклопувачки мебел ...

project 00011

ХОЛИОМЕДИКА

КлиентХОЛИОМЕДИКА
Датум10.03.2022
ТехникаWordpress, Html5,CSS ,js

Холиомедика е холистичка практика која специјализира во третмани на различни хронични заболувања, нутриционизам и исхрана, како и помалку сериозни проблеми како дигестивни проблеми, главоболки, мигрени, кандида, токсичност на тешки метали и персонална холистичка терапија. ...

project 0002

truckshop.mk - Shop

КлиентNIKI TRANS-KO
ДатумОктомври 2022
ТехникаWordpress, Html5,CSS

Најголем избор на производи за сите познати марки на камиони во МК

project 001

ATKO MARKET AND BAKERY

КлиентATKO MARKET AND BAKERY
ДатумЈан 2021
ТехникаWordpress, Html5,CSS

Since 2004, ATKO MARKET AND BAKERY is known to import and deliver the best European gourmet food to your home. We specialize in unique, high quality, specialty food products with emphasis on Ballkan and Mediterranean foods. ...

project 002

Urban Style Shops

ТемонUrban Style Shops
ДатумМарт 2021
Израб.Woocomerce, Html5,CSS

We strive to be industrious and innovative, offering our customers something they want, putting their desires at the top of our priority list. UrbanStyleShops store is the place to find the best winter and casual products for every taste and occasion ...

project 003

il Mondo di Vale

Клиентil Mondo di Vale
ДатумМарт 2021
Израб.Woocomerce, Html5,CSS

Una vetrina on-line con articoli e decorazioni per realizzare il matrimonio o evento dei tuoi sogni ...

project 004

Сервис Пчеларник Демјаница

КлиентПчеларник Демјаница
ДатумМарт 2021
ТехникаWoocomerce, Html5,CSS

Пчеларска фарма која со своето долгогодишно искуство на одгледување медоносни пчелни семејства карактеризирани за нашето поднебје ...

project 005

Hilbrant Cafe-Restaurant

КлиентHilbrant Cafe-Restaurant
датумСептември 2020
Израб.Wordpress, Html5, CSS

MEDITERRANE & INTERNATIONALE KÜCHE Liebe Gäste, wir freuen uns sehr, Sie bei uns begrüßen zu dürfen. Gern möchten wir – Küche und Service – Sie verwöhnen und Ihnen angenehme Stunden in unserem Haus bereiten. Wir können Ihnen Räumlichkeiten für bis zu ca. 90 Personen ...

project 006

Linkzo

КлиентLinkzo
ДатумЈануар 2021
ИзрабWordpress, Html5, CSS
Линкwww.linkzo.io

Skyrocket your business with Linkzo Increase search engine rankings without a complicated contract ...

project 007

Velviem.com

КлиентVelviem
ДатумДекември 2020
ИзрабWordpress, Html5, CSS

Velviem International has conducted telephone market research using CATI and fulfilling the requirements of the most important international institutes ...

project 008

Medarskilaw.com

КлиентАдвокатската канцеларија Медарски
ДатумСептември 2020
ИзрабWordpress, Html5, CSS

Адвокатската канцеларија Филип Медарски е основана во 2004 година со единствена визија да допринесува кон остварување на бизнис целите на нашите клиенти, како и заштита на правата и слободите на граѓаните ...

project 009

ihtusremedium.com

Клиентihtusremedium
ДатумЈануар 2020
ИзрабWordpress, Html5, CSS

С грижа за Вас и Вашето семейство! Амбулатория за първична медицинска помощ ...

project 010

isearchconsult.eu

Клиентisearchconsult
ДатумАприл 2020
ИзрабWordpress, Html5, CSS

Dedicated. Reliable. Resourceful. Through effectiveness and collaborative manner, we sift through and find the right executive search company that fits your needs, so you do not have to. Saving you time, energy, and capital ...

project 011

bran.com.mk

КлиентТуристичка агенција „Бран“
ДатумЈануар 2021
ИзрабWordpress, Html5, CSS

Oформена и започна да работи од 1992 година. Главна и идејна цел на агенцијата е развојот пред се на домашниот и странски туризам, преку организирање на патувања во Европските метрополи ...

project 012

Стил Железо

КлиентСтил Железо
ДатумАприл 2020
ИзрабWordpress, Html5, CSS

Oснована во раните 90-те години ,кое се занимава исклучително со снабдување и дистрибуција на класична арматура.Со вложување на голем труд и напор Стил Железо успеа да стигне до врвот во секторот за металургија ...

project 013

АНДОНОВ ДЕНТ

КлиентАНДОНОВ ДЕНТ
ДатумАприл 2020
ИзрабWordpress, Html5, CSS

Генерални увозници сме на две европски компании. UAB Medicinos linija од Литванија со веќе препознатливиот бренд i-DENTAL и полскиот производител на забарски бургии VERDENT. Нашата компанија нуди широк ...

project 014

TERRA VINO

КлиентTERRA VINO
ДатумАприл 2020
ИзрабWordpress, Html5, CSS

Implemented under the INTERREG IPA Cross Border Cooperation Programme “Greece – Republic of North Macedonia 2014-2020” and is funded by the European Union (by 85%) and national resources (by 15%). ...

project 015

СИМТЕК СОЛУШН

КлиентСИМТЕК СОЛУШН
ДатумМарт 2021
ИзрабWordpress, Html5, CSS

Симтек е компанија која е основана 2010 година во Штип со цел на пазарот да ги понуди своите идеи за едноставни решенија во електро индустријата. Од 2013 година, Симтек е присутен и во Скопје ...

project 2

www.martintravel.com.mk

КлиентТуристичка агенција Мартин
ДатумМај 2014
ИзрабWordpress, Html5, CSS

Број еден туристичка агенција во македонија , изработка на комплексна Вебстрана полна со содржини и промоции ...

project 3

МАКПЕТРОЛ ПРОМ - ГАС

КлиентМАКПЕТРОЛ ПРОМ - ГАС
ДатумЈан. 2020
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Трговија на големо со цврсти, течни и гасовити горива и слични производи ...

project 4

АС-КО

КлиентАС-КО Услуги Скопје
ДатумFeb 2020
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript
Линкwww.asko.mk

Нејзина главна дејност е одржување од област на машинство во процесната индустрија. Исто така, својата стручност ја докажува со изведба на парни линии, гасни линии и останати инсталации под притисок со придружна арматура ...

project 5

RICOVR

КлиентRICOVR
ДатумFeb 2020
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

We Are Building A Revolutionary Product For The Oral Point-Of-Care Medical Device Market ...

project 6

Мастер Абразив

КлиентМастер Абразив Доо Велес
ДатумДекември 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Нашата компанија е тука за вас од 2012 година. Единствена наша цел се брусните материјали и брусната технологија. Компанијата се занимава со продажба на секаков вид, а од неодамна и производство на Брусни Ленти (бесконечни абразивни траки) по порачка од секаков тип на материјал и димензии ...

project 7

Mysa Healthcare

КлиентMysa Healthcare
ДатумАвгуст 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

MYSA is an intelligent digital assistant to help patients with chronic pain. MYSA helps understand an individuals symptoms and uses a proprietary algorithm to offer personalized recommendations ...

project 8

Lux Vip Drive

КлиентLux Vip Drive Skopje
ДатумJan. 2020
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Our vehicles are the most modern and luxurious Mercedes business class models equipped air conditioning, leather interior, navigation systems as well as additional gear which is an addition to your comfort and security during the ride ...

project 9

Astibo Dortmund

КлиентAstibo Dortmund
ДатумЈануар 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

ASTIBO - STEAKHAUS - MEDITERRANE UND INTERNATIONALE KÜCHE ...

project 10

Бравура Кооператива

КлиентБравура Кооператива
ДатумДек. 2015
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Хуманитарно Здружение за помош и поддршка на лицата со посебни потреби ...

project 11

Sisters and Brother Mitevski Production

КлиентSisters and Brother Mitevski
ДатумАприл. 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

in 2001, Labina, her sister Teona and their brother Vuk established the production company SISTERS AND BROTHER MITEVSKI. All their films are European coproduction. In the company she is responsible for the production...

project 12

MZT Pumpi - Skopje

КлиентMZT Pumpi
ДатумДек. 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Manufacturing industrial pumps and providing services since 1945 ...

project 13

Commpackt Technologies

КлиентCommpackt Technologies dooel Skopje
ДатумМарт 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

ANTICIPATE THE TIMES AND BUILD SECURE AND FLEXIBLE NETWORKS THAT YOU NEVER FIND UNPREPARED. CREATING SOMETHING THAT WORKS IS SIMPLE, CREATING SOMETHING THAT LASTS FOREVER IS FOR A FEW ...

project 14

Мак Ауто Прима

КлиентМак Ауто Прима - Скопје
ДатумДек. 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Компанијата МАК АУТО ПРИМА е генерален застапник за амортизерите и производите од реномираниот германски бренд STARMANN –GERMANY ...

project 15

Next Generation Company

КлиентNext Generation Company
ДатумДек. 2015
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

As a Macedonian-based company, we have access to an extensive pool of talents to provide the right intellectual capital your company needs ...

project 16

Управител плус

КлиентУправител плус
ДатумЈан. 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Управител плус – Центар за управување и одржување на објекти и станбени згради е фирма која има лиценца за работа бр. ...

project 17

КОБИЛ

КлиентКОБИЛ
ДатумАприл. 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript
Линкwww.kobil.mkk

Кобил е производна фирма, основана во 1990 година и представува иноватор во производството на енергетски ефикасни градежни материјали и префабрикувани системи за сува градба ...

project 18

MyDomLux

КлиентMyDomLux - Скопје
ДатумДек. 2017
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

DOM LUX Real Estate Agency is one of the leading real estate agency with established position on the market in Skopje with skilled and highly professional team.We have been providing real estate agency services since 2000 ...

project 19

ФОРЕС - Дооел Скопје

КлиентФОРЕС - Дооел Скопје
Датуммарт. 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript
Линкwww.fores.mk

ФОРЕС д.о.о.е.л-Скопје е Генерален застапник увозник на опрема од познати бренд фирми во дејноста од: Австрија, Германија, Чешка, Бугарија, Србија, Словенија, Хрватска и други ...

project 20

ИТИС ЛТД СКОПЈЕ

КлиентИТИС ЛТД СКОПЈЕ
Датуммарт. 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

”INSTITUTE FOR TECHNICAL INSPECTION AND CERTIFICATION” Ltd. Skopje, short term “ITIS” Ltd. Skopje is company founded in 2012 ...

project 21

Romapress.com.mk

КлиентRomapress.com.mk
Датуммарт. 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Romapress.com.mk. Tv link streaming, Emisie ki realizacija panle e svako diveske djivdipaja – Politika, Ekonomija, Kultura, Muzika, Biznis, Sport ...

project 22

Lale Tours - Ohrid

КлиентLale Tours - Ohrid, Macedonia
Датуммарт. 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Behind the name Lale Tours stands the family Basoski-Langendijk. Lale Tours is a family run business already known to many. Our excellent rep utation is largely due to the (alternative) excursions, trips we organize, with small groups and DUTCH guides ...

project 23

Библиотека Неготино

КлиентБиблиотека Неготино
Датуммарт. 2017
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Локална библиотека „Страшо Пинџур“ ...

project 24

Paragliding Ohrid

КлиентFlyOhrid
Датумјан. 2020
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

FLYOHRID is established 2008 by pilots shearing the same passion for flying forming the spine of the open club organization, that up today is continuously expanding and growing in to worldwide network of members and tandem passenger ...

project 25

Supreme Mobility

КлиентSupreme Mobility
Датуммарт. 2016
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Supreme Mobility is the first BPO organization specialized in the Global Relocation, Moving and Logistics industry ...

project 26

OSP.MK

КлиентOSP.MK
Датуммарт. 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript
Линкwww.osp.mk

Канцеларија на овластен судски преведувач Жанет Јанев-Сарагиновски ...

project 27

Синдикална Организација МЕПСО

КлиентСиндикална Организација МЕПСО
Датуммарт. 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Синдикална организација на МЕПСО – Скопје , со скратено име СО на МЕПСО, со седиште на ул: Максим Горки бр. 4 – Скопје, е формирана согласно пријавата од 28.09.2018 година и одобрувањето на уписот на ден 01.10.2018 година во Централен Регистар на РМ, ...

project 27

EUROPEAN SCIENTIFIC INSTITUTE

КлиентEUROPEAN SCIENTIFIC INSTITUTE
Датуммарт. 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

The European Scientific Institute, ESI and its partners organizes academic conferences and forums on 5 continents. Thousands of researchers have presented and published their scientific outcome with the ESI over the past few years ...

project 30

souordecopela.edu.mk

КлиентСРЕДНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ “ОРДЕ ЧОПЕЛА”
ДатумСептември. 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Го поттикнуваме учењето и личниот, емоционалниот и социјалниот развој на учениците преку создавање на услови кои промовираат етничка интеграција и здрава училишна средина ...

project 31

romateatar.com

КлиентТеатар Рома Скопје”
ДатумОктомври. 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Генерирање на капацитет за ромски театар преку институционализација и воспоставување на ромска драма во следната деценија. Главната улога на институцијата ќе биде да се произведат квалитетни театарски претстави кои ке придонесат во ...

project 36

Сервис ГАГИ ДООЕЛ Скопје

КлиентСервис ГАГИ ДООЕЛ Скопје
ДатумДек 2015
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Нашето претпријатие Сервис ГАГИ ДООЕЛ Скопје е основано во 2003 год. со локација во Скопје. Друштвото се занимава со климатизација, изведба и проектирање на вентилација, како и продажба, монтажа и сервисирање на клима уреди ...

project 36

АВАНТИ ДООЕЛ ВЕЛЕС

КлиентАВАНТИ ДООЕЛ ВЕЛЕС
ДатумАвгуст 2016
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript
Линкwww.avanti.mk

Фирмата АВАНТИ 2000 од Велес, се занимава со набавка и монтажа на противпожарни врати. Вратите се тестрани по EU нормативи кои се усвоени и во Македонија и стандардизирани по норми кои истотака се усвоени во Македонија ...

project 36

Hilco Asset Finance

КлиентHilco Asset Finance
Датуммарт. 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Your provider of asset-based financing solutions. We specialize in used machinery and production equipment of all asset classes. While creditworthiness is the focus of most Lenders and Banks, we focus exclusively on the value of your existing machinery ...

project 42

3Gitalis - CH-Switzerland

Клиент3Gitalis - CH-Switzerland
ДатумАвгуст 2018
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

Pour empêcher le développement des bactéries et des champignons entre les orteils, ce qui entraine des mauvaises odeurs et de ...

project 42

Dots and Lines consulting

КлиентDOTS & LINES - Atlanta, USA
ДатумЈуни 2019
ИзрабWordpress, CSS3, JavaScript

WE HELP TRAVEL SERVICE COMPANIES - CONNECT THE DOTS - To raise brand awareness, generate new leads and grow overall revenue. Our full-service agency delivers to every corner of your inbound marketing strategy with offerings including research, strategy, and execution ...

 • project 1

  Art Lexicon Mk

  Изработка на Веб сајт

 • project 0001

  Elo.mk

  Изработка на Веб сајт

 • project 00001

  SPICEBERRY.STORE

  Изработка на Веб Продавница

 • project 00002

  BOND.MK

  Изработка на Веб-Шоп

 • project 00003

  MSHOP MK

  Изработка на Веб-Шоп

 • project 00004

  Жито Маркети

  Изработка на Веб-Шоп

 • project 00005

  МОТОДОМИНИК

  Изработка на Веб-Шоп

 • project 00006

  Anamari Ohrid

  Изработка на Веб-Шоп

 • project 00007

  MELITA7ART

  Изработка на Веб Продавница

 • project 00008

  UNCONDITIONAL

  Изработка на Веб Продавница

 • project 00009

  eShopping

  Изработка на Веб Продавница

 • project 00010

  WOODMAK

  Изработка на Веб Продавница

 • project 00011

  ХОЛИОМЕДИКА

  Изработка на Веб Продавница

 • project 0002

  truckshop.mk

  Изработка на Веб сајт

 • project 001

  ATKO MARKET AND BAKERY

  Изработка на Веб сајт

 • project 002

  Urban Style Shops

  Изработка на Веб сајт

 • project 003

  il Mondo di Vale

  Изработка на Веб сајт

 • project 004

  Пчеларник Демјаница

  Изработка на Веб сајт

 • project 005

  Hilbrant Cafe-Restaurant

  Изработка на Веб сајт

 • project 006

  Linkzo

  Изработка на Веб сајт

 • project 007

  Velviem

  Изработка на Веб сајт

 • project 008

  Медарски Law

  Изработка на Веб сајт

 • project 009

  Ihtusremedium.com

  Изработка на Веб сајт

 • project 010

  isearchconsult.eu

  Изработка на Веб сајт

 • project 011

  Туристичка агенција Бран

  Изработка на Веб сајт

 • project 012

  Стил Железо

  Изработка на Веб сајт

 • project 013

  АНДОНОВ ДЕНТ

  Изработка на Веб сајт

 • project 014

  TERRA VINO MK

  Изработка на Веб сајт

 • project 015

  СИМТЕК СОЛУШН

  Изработка на Веб сајт

 • project 2

  Мартин Травел

  Изработка на Веб сајт

 • project 3

  МАКПЕТРОЛ ПРОМ - ГАС

  Изработка на Веб сајт

 • project 4

  АС-КО Услуги

  Изработка на Веб сајт

 • project 5

  RICOVR

  Изработка на Веб сајт

 • project 6

  Мастер Абразив

  Изработка на Веб сајт

 • project 7

  Mysa Healthcare

  Изработка на Веб сајт

 • project 8

  Lux Vip Drive

  Изработка на Веб сајт

 • project 9

  Astibo Dortmund

  Изработка на Веб сајт

 • project 10

  Бравура Кооператива

  Изработка на Веб сајт

 • project 11

  Sisters and Brother Mitevski

  Изработка на Веб сајт

 • project 12

  MZT Pumpi

  Преработка на Веб сајт

 • project 13

  Commpackt Technologies

  Изработка на Веб сајт

 • project 14

  Мак Ауто Прима - Скопје

  Изработка на Веб сајт

 • project 15

  Next Generation Company

  Изработка на Веб сајт

 • project 16

  Управител Плус

  Изработка на Веб сајт

 • project 17

  Кобил

  Изработка на Веб сајт

 • project 18

  MyDomLux

  Изработка на Веб сајт

 • project 19

  ФОРЕС - Скопје

  Изработка на Веб сајт

 • project 20

  ИТИС ЛТД СКОПЈЕ

  Изработка на Веб сајт

 • project 21

  Рома Пресс - Скопје

  Изработка на Веб сајт

 • project 22

  Laletours.com

  Изработка на Веб сајт

 • project 23

  Библиотека Неготино

  Изработка на Веб сајт

 • project 24

  FlyOhrid

  Изработка на Веб сајт

 • project 25

  Supreme Mobility

  Изработка на Веб сајт

 • project 26

  OSP.MK

  Изработка на Веб сајт

 • project 27

  Синдикална Организација МЕПСО

  Изработка на Веб сајт

 • project 28

  EUROPEAN SCIENTIFIC INSTITUTE

  Изработка на Веб сајт

 • project 30

  SOU Orde Copela.edu.mk

  Изработка на Веб сајт

 • project 31

  Театар Рома Скопје

  Изработка на Веб сајт

 • project 32

  Asia opportunities

  Изработка на Веб сајт

 • project 33

  Бети Бисер ДОО Велес

  Изработка на Веб сајт

 • project 36

  Сервис ГАГИ

  Изработка на Веб сајт

 • project 37

  АВАНТИ ДООЕЛ ВЕЛЕС

  Изработка на Веб сајт

 • project 38

  ЈУДГ ,,Буба Мара“ Скопје

  Изработка на Веб сајт

 • project 39

  ibesc2019.info

  Изработка на Веб сајт

 • project 40

  Hilco Asset Finance

  Изработка на Веб сајт

 • project 42

  3Gitalis - CH-Switzerland

  Изработка на Веб сајт

 • project 43

  DOTS & LINES - Atlanta, USA

  Изработка на Веб сајт

ПРОЦЕС НА ИЗРАБОТКА:

Процесот на изработка на Веб страна се одвива во неколку чекори. На секој чекор посветуваме посебно внимание само за да ги задоволиме потребите на нашите ценети клиенти.

team 3

ПЛАНИРАЊЕ

ПЛАНИРАЊЕ

Пред секој Веб проект, внимателно го истражуваме пазарот и ги анализираме вашите потреби за вебстрана .

team 1

ВЕБ ДИЗАЈН

ВЕБ ДИЗАЈН

Ние ќе креираме неколку варијанти на дизајни за вашата веб страна. Секој дизајн е уникатен и е скроен само за вашите потреби.

team 2

ПУШТАЊЕ ВО УПОТРЕБА

ПУШТАЊЕ ВО УПОТРЕБА

После сите потребни тестирања и подесувања, вашата веб страна се поставува на интернет.

Што можеме да направиме за вас !!!

Сето она што ќе го замислите и посакате, а е од областа на нашата дејност, ние ви гарантираме дека може да стане Вашата најубава и најголема реалност.Ние ви нудиме загарантирано најдобри Веб страни, графички и софтверски решенија. Со нашиот стручен тим за кратко време вашите мисли можат да бидат реализирани.

Долгогодишно искуство во :

 • Графички Дизајн

 • Html & Css3

 • jQuery

 • PHP

Што добивате !!!

Со секој изработен Веб проект од нас добивате бесплатна 24/7 подршка во рок 6 месеци. Дали е тоа помош при работа со веб сајт, поправка на грешки при работа, совети за правилно ракување и сл.

Контактирајте не

Барате професионални Веб решенија за вашиот бизнис ?

Нарачај сега!

Што велат клиентите за нас?

„Имавме идеа, но не знаевме како. Благодарност за тимот на iDesign.mk за целосната посветеност.”

client 1 Жанет Јанев-Сарагиновски www.osp.mk

"Пријатно сум изненаден од нивната професионалност, бидејќи добив повеќе од тоа што го имав замислено како концепт.Исто така, брз одговор за било кое прашање поврзано со интернет технологијата."

client 2 Бети Давитковска www.martintravel.com.mk

"Достапност 24/7, решение за секаков вид на веб сајт кој одговара на вашите потреби."

client 3 Мирко Додевски www.welding.mk

"Спојот на квалитет и квантитет, проследен со сериозен пристап кон работата и согледување на проблемите, е темел на УСПЕХОТ!"

Ценовник

Погледнете ги Нашите пакети за изработка на Веб страни.

Основен

 • 16 990 ден
 • Еднојазична верзија
 • До 5 функц. линкови
 • 30 фото , 2 x А4 текст
 • 2 емаил адреси
 • SEO Оптимизација
 • Поддршка 24/7
 • Статистика на посетеност
Порачај

Про

 • 19 999 ден
 • Двојазична верзија
 • До 10 функц. линкови
 • 50 фото , 5 x А4 текст
 • 5 емаил адреси
 • SEO Оптимизација
 • Поддршка 24/7
 • Статистика на посетеност
Порачај

Премиум

 • По договор
 • Повеќејазична верзија
 • Неограничени линкови
 • Неограниченофотографии
 • 20 емаил адреси
 • SEO Оптимизација
 • Поддршка 24/7
 • Статистика на посетеност
Порачај

Контактирајте со нас кажете ни ги вашите идеи и соработката може да започне.

Контакт

Добивајте новости

Во означеното поле внесете ја вашата е-маил адреса и добивајте ги сите новости и акции на iDesign.mk.

Внесете валидна е-маил адреса.

Велес,Македонија 1400

[email protected]

+389 78 379 967

Или контактирајте не преку социјалните мрежи